مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

افرادی که از قد بلندی برخوردارند، نباید از لباس هایی بهره گیرند که قامت ایشان را کشیده تر نشان دهد، بلکه باید از لباس هایی راه راه و دارای خطوطی به صورت افقی استفاده کنند، و بالعکس افرادی که از قد و قامت کوتاه تری برخوردار هستند، باید برای بلندتر نشان دادن قامت از لباس هایی دارای خطوط و نقوش راه راه و عمودی استفاده نمایند. پوشیدن لباس هایی که خطوط آن به صورت افقی است کوتاهی قامت ایشان را کوتاه تر جلوه خواهد داد.

پوشیدن لباس هایی به رنگ های تیره اندام را باریک تر و رنگ های روشن باعث چاق تر نشان دادن می شود. به هنگام خرید باید به این نکته توجه داشت که لباس را حتما به اندازه ســایز خود تهیه کنید، لباس خیلی تنگ یا خیلی گشاد عیوب اندام را نمی پوشانند بلکه چاقی را بیشتر در معرض نمایش می گذارند ، برای لاغر نشان دادن اگر از لباس های یک رنگ استفاده کنید بهتر است . طرح های شلوغ با رنگ آمیزی های تند اصلا مناسب افراد چاق نیست . خانم های چاق به جای استفاده از لباس های چــین دار و پلیــسه ای که اندام شان را بزرگتر نشان می دهد از پیراهن هائی که مدل ترک و راسته و بلند است با یقه هفت که گردن را کشیده تر نشان می دهد استفاده نمایند.

بلند بودن بیش از اندازه شلوار فقط باعث می شود کوتاهی قــد بیشتر به چشم بیاید. لباس هایی با بافت یا پارچه های ضخیم موجب می شود فرد تنــومــند تر به نظر آید.

آقایانی که شکم بزرگی دارند نباید از هر پوششی که باعث برآمده شدن شکم می شود، استفاده کنند. این افراد نباید کمربند خود را روی شکم شان ببندند همانند افراد لاغر اندام، نباید لباس هایی با پارچه براق و رنگ روشن بپوشند. در مقابل باید سعی کنند که از لباس های تیره رنگ با جنس کتان یا لنین و شلوارهایی که دقیقاً روی کمر قرار می گیرند، استفاده کنند. اگر شلوار و جلیقه آنها همرنگ باشد، بهتراست دکمه دارد.

داشتن ظاهری خوب در محل کار و در اجتماع اهمیت زیادی دارد، همیشه پیش از خارج شدن از منزل جلوی یک آیینه بایستید وچند ثانیه ای را به نگاه کردن دقیق به ظاهر خود کنید تا ببینید آیا نقصی را مشاهده می کنید؟ سعی کنید در کنــار همه این ترفند ها اگر دارای اضافه وزن هستید، از همین امروز شـــروع کنـــید و با پیروی از دستور پزشک تغذیه و ورزش، تناسب اندام را به خود هـــدیه کنـــید. آن وقت می بینید که در انتخاب لباس کمتـــر دچار مـــشکل می شوید.

سایت مبین


نوشته شده در سه شنبه 1389/4/22ساعت 23:27 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog